
2006. március 03. \\ poén témában
Igen. Megcsináltuk.
Mefi
Nádai Gábor vagyok, de a legtöbben Mefinek hívnak. 2005-ben, akkor még szinte gyerekként kezdtem el a mefiblogot. Általában a saját gondolataimról írok utazás, film, sorozat, színház, könyv, fotózás, kütyü, szoftverfejlesztés vagy internet témákban.
Mefi bejegyzései
-
Áprilisban és májusban ütött-vágott a tavasz
2026. május 31.
-
Visszavettük a trikolor zászlót
2026. április 13.
-
22 év dorombolás után az élet ismét megy tovább
2026. április 10.
-
Februárban és márciusban bizonyos dolgok írva voltak
2026. április 03.
-
Mikor lett az időjárás tényleg kardinális pontja az életemnek?
2026. március 06.
Mefi hozzászólásai
-
A robotok nem a munkádat veszik el, csak az életkedvedet
"Pont mostanában volt élményem egy online..."
-
A robotok nem a munkádat veszik el, csak az életkedvedet
"köszi!"
-
Ezen a vonaton nincs fék – 20 éves a mefiblog
"Boldog születésnapot neked is! Jó újra látni, ezer..."
-
Ezen a vonaton nincs fék – 20 éves a mefiblog
"Szerintem szinte végig követtem a blogodat, én biztosan..."
-
Ezen a vonaton nincs fék – 20 éves a mefiblog
"így legyen :D"
9 hozzászólás
Hozzászólok én is →
Szólj hozzá!
Ha ez az első alkalom, a kommented jóváhagyás után fog megjelenni.
Az e-mail-címed nem jelenik meg.
Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
chateve
2006. március 03. — 19:56:19
Lol.:D
sHelf
2006. március 03. — 20:06:13
bizony lol. és ide is idekommentelem, hogy még jó baszki, senki sem élhet úgy mint a mester.. ;D
moikboy
2006. március 04. — 09:46:14
http://www.chucknorrisfacts.com
mandark
2006. március 04. — 21:29:34
ez a 3 jobb sztem:
http://www.sg.hu/forumkepek/2006_03/kenny.gif
http://www.sg.hu/galeria/10490249941141496583.jpg
http://www.sg.hu/galeria/10490249941141394168.jpg
tiny
2006. március 05. — 21:17:46
Nah ez így jól összejött. A két legjobban utált dolog. Chuck Norris meg ez a kampány. Nevetséges a Változás is, meg hogy Megcsináltuk.
n2k
2006. június 22. — 12:40:24
mi ez a Chuck Norris-os poénkodás?
n2k
2006. június 22. — 12:40:24
nagyon lol 😀
Mefi
2006. július 22. — 12:27:48
Akkor én is, ide is, Chuck Norris for prezident! 😀
Mefi
2006. július 22. — 12:27:48
Chewbakka rulz! 😀