Bejegyzések színház témában

Csoportterápia

Ma ismét a Madách Színházban tengettük a délutánt, ahol megnéztük a Csoportterápia című előadást. Ha Intiék nem rángattak volna el…

Hamlet

Tegnap estére sikerült jegyet szereznünk a Nemzeti Színházba, ahová »Alföldi távozásának híre óta« szinte lehetetlen bejutni, jelenleg egy előadásra lehet…

Anna Karenina

Nemrég »moziban«, péntek este pedig a Madách Színházban néztük meg az Anna Kareninát. Még friss az élmény a filmmel kapcsolatban,…

(25 éves) A padlás

1988. január 29-én, vagyis tegnap (oké, éjfél előtt kezdtem írni!) 25 éve mutatták be Horváth Péter, Presser Gábor és Sztevanovity…

Momentán Társulat

Ezzel a bejegyzéssel pontosan egy évet vártam. Hogy miért? Egyszerű: elfelejtettem. Tavaly még frissiben akartam róla írni, és úgy emlékeztem,…

Az Operaház fantomja

A mai kulturálódást a Madách Színházban, Webber újabb hatalmas darabja, Az Operaház fantomja támogatta. Furcsa, de már az első néhány…

József és a színes szélesvásznú álomkabát

Azt a pletykákat hallottuk, hogy a József és a… szóval a címben szereplő darabot már nem sokáig fogják játszani a…

Érinthetetlenek

Tegnap a Köpönyeg jóvoltából megnézhettük az Érinthetetlenek című mjuzikelt. Az első feléig még nem igazán tudtam, milyen lesz a vége,…

Punk Rock

Az e havi színházazás keretein belül, az utazás előtti estén, a Pesti Színházban néztük meg a Punk Rock című darabot….

Én, József Attila

Ma a Madách Színházban megnéztük az Én, József Attila című darabot. Tegnapelőtt volt születésének százhetedik évfordulója, amely egyben a magyar…

mefiblog logó

Írja és rendezi Mefi, avagy Nádai Gábor © 2005-2024

A blogot büszkén pörgeti a WordPress motorja, Anders Norén sablonjának átbuherált változatával.